OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-57%

JBL Bluetooth Headset Grey

JBL Bluetooth слушалки со силен и чист звук. Карактеристики: -Bluetooth V3.0+EDR-Слот за SD Card-FM Radio-Микрофон-AUX слот-105 dB-Bass-30W-Трајност на батерија 10 часа-Достапни во повеќе бои Прочитај повеќе

1,590 ден 699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 950greyНема инфорамции

JBL Bluetooth слушалки со силен и чист звук.

Карактеристики:

-Bluetooth V3.0+EDR
-Слот за SD Card
-FM Radio
-Микрофон
-AUX слот
-105 dB
-Bass
-30W
-Трајност на батерија 10 часа
-Достапни во повеќе бои

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

JBL Bluetooth Headset Grey

1,590 ден 699 ден