OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ZT261DEB - Бензинска коса ,тример за трева

• Волумен на моторот: 25,4 cm3 • Моќност: 0,65 kW • Брзина на моторот:     • глава со навој: 8000 вртежи во минута • Тип на мотор: двотактен • Капацитет на... Прочитај повеќе

7,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Волумен на моторот: 25,4 cm3
• Моќност: 0,65 kW
• Брзина на моторот:
    • глава со навој: 8000 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55L
• Должина на прачка за косење: 1410 mm
• Тип на рачка: круг
• Глава на конец: 80 380 mm
• Димензии на пакување (во mm): 240 (L) x 245 (Ш) x 990 (H)
• Нето тежина: 6,5 кг
• Бруто тежина: 7,5 кг
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ZT261DEB - Бензинска коса ,тример за трева

7,999 ден