OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ZN1601-20L - Правосмукалка за пепел

Спецификации: Моќност: 1000W• напон: 220-240V ~ 50Hz• Всисна сила: 17 kPa / 170mBar• капацитет на контејнерот: 20L• Алуминиумска вшмукување цевка: 1м• Функција на дување• Лесна контрола• Филтер кој лесно се мие•... Прочитај повеќе

2,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3133Нема инфорамции

Спецификации:

Моќност: 1000W
• напон: 220-240V ~ 50Hz
• Всисна сила: 17 kPa / 170mBar
• капацитет на контејнерот: 20L
• Алуминиумска вшмукување цевка: 1м
• Функција на дување
• Лесна контрола
• Филтер кој лесно се мие
• Соодветна рачка на горниот дел на уредот
• погоден за чистење на камини,
печки, скари и оџаци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ZN1601-20L - Правосмукалка за пепел

2,899 ден