OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-35%

Iskra Z1J DD24 13B - Ударна дупчалка 900w

• Напон: 220-240V ~ 50Hz• Моќност: 900W (максимум)• Брзина: 0-3000 вртежи во минута• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm• Променлива брзина• Две насоки на ротација• Дополнителна рачка• Мерач на длабочина• Дупчење... Прочитај повеќе

2,890 ден 1,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 565Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 900W (максимум)
• Брзина: 0-3000 вртежи во минута
• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm
• Променлива брзина
• Две насоки на ротација
• Дополнителна рачка
• Мерач на длабочина
• Дупчење во:
• железо: 13 мм
• бетон: 16 мм
• дрво: 25 мм
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакување (во mm): 300 (L) x 75 (W) x 250 (H)
• Нето тежина: 1,9 кг
• Бруто тежина: 2 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Z1J DD24 13B - Ударна дупчалка 900w

2,890 ден 1,899 ден