OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Iskra Z1J DD24 13B Ударна дупчалка 900w

Ударна бормашина  Iskra Z1J-DD24-13B900 W јачина3000 rpm во празен одПроменлив и подесив футер од 1,5 до 13 mmВариабилна брзина и ротација во две насокигумирана задна рачка и предна рачка со мерило... Прочитај повеќе

2,690 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра iskrabormasina900wНема инфорамции

Ударна бормашина 

Iskra Z1J-DD24-13B

900 W јачина
3000 rpm во празен од
Променлив и подесив футер од 1,5 до 13 mm
Вариабилна брзина и ротација во две насоки
гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
1,8 m должина на кабелот
2 kg тежина

2 години гаранција  

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата