OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra Z1J 13 (DB5307) - Ударна дупчалка 600w

• Напон: 220-240V ~ 50Hz• Моќност: 600W (максимум)• Брзина: 0-3000 вртежи во минута• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm• Променлива брзина• Две насоки на ротација• Дополнителна рачка• Мерач на длабочина• Дупчење... Прочитај повеќе

1,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 663Нема инфорамции

• Напон: 220-240V ~ 50Hz
• Моќност: 600W (максимум)
• Брзина: 0-3000 вртежи во минута
• Глава за стегање: Ø 1,5-13 mm
• Променлива брзина
• Две насоки на ротација
• Дополнителна рачка
• Мерач на длабочина
• Дупчење во:
• железо: 13 мм
• бетон: 16 мм
• дрво: 25 мм
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Димензии на пакување (во mm): 263 x 70 x 250
• Нето тежина: 2,03 кг
• Бруто тежина: 2,13 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Z1J 13 (DB5307) - Ударна дупчалка 600w

1,899 ден