OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra Z1C-ZT3-26 - Ударна Хилта перфоратор

• Напон: 230V 50Hz• Моќност: 800W (максимум)• Моќност на удар: 2.8J• Брзина: 0-1200 вртежи во минута-1• Број на удари: 0-5300 потези / мин-1• Систем за дупчење СДС Плус• Мека гумена рачка•... Прочитај повеќе

4,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2708Нема инфорамции

• Напон: 230V 50Hz
• Моќност: 800W (максимум)
• Моќност на удар: 2.8J
• Брзина: 0-1200 вртежи во минута-1
• Број на удари: 0-5300 потези / мин-1
• Систем за дупчење СДС Плус
• Мека гумена рачка
• Контрола на брзината
• Две насоки на ротација: лево / десно
• Дополнителна рачка
• испорачана галантерија:
• 2 x длета • 3 x бургии
• 1 x капак за прашина • мерач за длабочина
• Макс. капацитет на дупчење:
• железо: Ø 13 mm
• бетон: Ø 26 mm
• дрво: Ø 30 mm
• Должина на кабелот за напојување: 1,8м
• Пакување: куфер
• Димензии на пакување (во mm): 425 x 110 x 277
• Нето тежина: 5,25 кг
• Бруто тежина: 5,45 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra Z1C-ZT3-26 - Ударна Хилта перфоратор

4,799 ден