OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra YL-B28-11 -Уљен Радијатор

Радијатор Iskra YL-B28-11 е модерен електричен радијатор кој се карактеризира со тивко работење и висока акумулација на топлина, што значи дека радијаторот емитува топлина подолго време по самото исклучување. Користејќи го термостатското копче, можете да ја прилагодите посакуваната собна температура на просторијата, која автоматски ја одржува радијаторот. За заштита од прегревање, располага со трислојна заштита. 11-те заоблени рабови го намалуваат ризикот од повреда, особено кај децата. За лесно движење, тој е опремен со тркала, а за лесно ракување, има корисна рачка.

Карактеристики:

• 3 подесувања на топлина 1000W / 1500W / 2500W + ВЕНТИЛАТОР
• термостат
• Тројна заштита од прегревање
• Светлосни прекинувачи со индикатор
• Тестиран под притисок
• Мазни тркала за подобра мобилност
• Помошна рачка
• складиште за кабелот за напојување
• 11 ребра
• 24ч тајмер
• Димензии на пакувањето (во милиметри): 510 (D) x 160 (W) x 655 (V)
• Нето тежина: 9,4 кг

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra YL-B28-11 -Уљен Радијатор

  3,999 ден