OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

ISKRA маслен радијатор YL-B07FT-11

3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W11 ребра за греење24ч тајмер 2 години гаранција Прочитај повеќе

5,630 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра iskrab07FT11Нема инфорамции

3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W
11 ребра за греење
24ч тајмер

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата