OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra YD881A - Тостер / скара

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 1700W (максимум)• Контрола на температурата за два панели• Два листови нелеплив материјал• Еден контролен индикатор• Способност за употреба на една или две плочки... Прочитај повеќе

3,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9352Нема инфорамции

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 1700W (максимум)
• Контрола на температурата за два панели
• Два листови нелеплив материјал
• Еден контролен индикатор
• Способност за употреба на една или две плочки за скара
• Димензии на панелот: 340 x 240 mm
• Димензии на пакувањето (во мм): 400 (L) x 130 (W) x 330 (H)
• Нето тежина: 4 кг
• Бруто тежина: 4,25 кг

Дополнителни додатоци:
• можност за преклопување 180o за да се зголеми површината на скара
• можност за подигнување на горната плоча до 4 см во висина
• Лесно чистење на целата скара
• Лесно се отстранува плочата за лесно перење
• Вграден мозоци за маснотии

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra YD881A - Тостер / скара

3,599 ден