OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra XY-BC415 - Бензиски тример

Волумен (Јачина на мотор): 42,7 cm3 Јачина: 1,5 kW (2 KM) Вртежи на работа: 8000 okr/min Тип на моторот: двотактен Капацитет на гориво: 1L Должина за палица на косење: 1530 mm... Прочитај повеќе

9,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 916Нема инфорамции
Волумен (Јачина на мотор): 42,7 cm3 Јачина: 1,5 kW (2 KM) Вртежи на работа: 8000 okr/min Тип на моторот: двотактен Капацитет на гориво: 1L Должина за палица на косење: 1530 mm (60") Тип на рачка: дворачна Глава на коса: ø 255 mm (10") Глава на сечиво: ø 255 mm (10") Димензии на кутија (v mm): Кутија на мотор 300 (в) x 270 (ш) x 300 (д) Кутија на палица за косење 100 (в) x 1650 (ш) x 100 (д) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra XY-BC415 - Бензиски тример

9,999 ден