OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија - Брз полнач

- Јачина: 220-240V~50/60Hz - Индикатор за полнење - Наменет за батерии: BP27Li-20020 и BP27Li-20040 - Пакување: блистер Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10362Нема инфорамции

- Јачина: 220-240V~50/60Hz
- Индикатор за полнење
- Наменет за батерии: BP27Li-20020 и BP27Li-20040
- Пакување: блистер

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија - Брз полнач

999 ден