OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra X-Cross IX-TW07 - Батериска ударна дупчалка

*** Батеријата се купува посебно. - Напон: 20V - Брзина во мирување:0-2400/min - Удари во минута: 0-3000 bpm - Затегнување на главата: 1/4" - Вртежен момен: 160 Nm - LED светилка... Прочитај повеќе

3,390 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10356Нема инфорамции

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Брзина во мирување:0-2400/min
- Удари во минута: 0-3000 bpm
- Затегнување на главата: 1/4"
- Вртежен момен: 160 Nm
- LED светилка
- Гумена рачка
- Дисплеј за состојба на батеријата
- Ротација лево/десно
- Димензии на пакување(во mm): 208 (Д) x 96 (Ш) x 191(В)

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra X-Cross IX-TW07 - Батериска ударна дупчалка

3,390 ден