OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra X-Cross IX-JS07 - Батериска убодна пила

*** Батеријата се купува посебно. - Напон: 20V - Подесувачки агол на сечење: од 0-45° - Број на движења - празен од: 0-2700 min-1 - Должина на движењето - 19mm -... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10358Нема инфорамции

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Подесувачки агол на сечење: од 0-45°
- Број на движења - празен од: 0-2700 min-1
- Должина на движењето - 19mm
- Ножеви за дрво и метал
- Дебелина на сечењето: дрво - 51mm, железо - 2mm
- Пулсирачки од: 4 степени
- Димензии (во mm) : 208 (Д) x 96 (Ш) x 191 (В)

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra X-Cross IX-JS07 - Батериска убодна пила

2,999 ден