OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra X-Cross BP27Li-20020 - Батерија

• Јачина : 20V• Капацитет: 2.0 Ah• 3 фазен дисплеј  за статус на полнење• Компатибилен со сите алати од Iskra X-Cross серијата• Батеријата е достапна одделно • Пакување: блистер• Димензии на... Прочитај повеќе

2,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10379Нема инфорамции

• Јачина : 20V
• Капацитет: 2.0 Ah
• 3 фазен дисплеј  за статус на полнење
• Компатибилен со сите алати од Iskra X-Cross серијата
• Батеријата е достапна одделно

• Пакување: блистер
• Димензии на блистерот (во mm): 141,5 (Д) x 136,5 (В)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra X-Cross BP27Li-20020 - Батерија

2,399 ден