OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra TU520SEU - Бензиски тример за трева

• Волумен на моторот: 51,7 cm3
• моќност: 1,4 kW
• RPM на моторот:
    • Глава со конец: 6525 вртежи во минута
    • глава со сечило: 6900 вртежи во минута
• Тип на моторот: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на палка за косење: 1640 мм
• Вид на рачка: шипка
• Глава на низата: 30 430 mm
• Глава на сечилото: 5 255 mm
• Димензии на пакување (во мм):
     • Моторна кутија: 330 (L) x 260 (W) x 330 (H)
     • Кутија за косење: 110 (L) x 110 (W) x 1655 (H)
• Нето тежина: 9 кг
• Бруто тежина: 9,94 кг

• 24 месеци гаранција

9,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra TU520SEU - Бензиски тример за трева

  9,999 ден