OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra TU430SEU - Бензиска коса / тример за трева

• Волумен на моторот: 42,7 cm3• моќност: 1,35 kW• RPM на моторот:    • Глава со конец: 6525 вртежи во минута    • глава со сечило: 6900 вртежи во минута• Тип на моторот:... Прочитај повеќе

8,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 6192Нема инфорамции

• Волумен на моторот: 42,7 cm3
• моќност: 1,35 kW
• RPM на моторот:
    • Глава со конец: 6525 вртежи во минута
    • глава со сечило: 6900 вртежи во минута
• Тип на моторот: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L
• Должина на палка за косење: 1640 мм
• Вид на рачка: шипка
• Глава на низата: 30 430 mm
• Глава на сечилото: 5 255 mm
• Димензии на пакување (во мм):
     • Моторна кутија: 330 (L) x 260 (W) x 330 (H)
     • Кутија за косење: 110 (L) x 110 (W) x 1655 (H)
• Нето тежина: 5,7 кг
• Бруто тежина: 6,3 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra TU430SEU - Бензиска коса / тример за трева

8,499 ден