OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra TU331SEU - Бензинска коса ,тример за трева

• Волумен на моторот: 32,7 cm3 • Моќност: 0,9 kW • Брзина на моторот:     • глава со навој: 6525 вртежи во минута     • глава на ножот: 6900 вртежи во... Прочитај повеќе

8,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Волумен на моторот: 32,7 cm3
• Моќност: 0,9 kW
• Брзина на моторот:
    • глава со навој: 6525 вртежи во минута
    • глава на ножот: 6900 вртежи во минута
• Тип на мотор: двотактен
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,75L
• Должина на прачка за косење: 1640 mm
• Тип на рачка: кружен
• Глава на конец: 30 430 mm
• Глава на сечилото: ø 255 mm
• Димензии на пакувањето (во mm): 275 (L) x 270 (Ш) x 1060 (H)
• Нето тежина: 5,7 кг
• Бруто тежина: 6,3 кг
2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra TU331SEU - Бензинска коса ,тример за трева

8,499 ден