OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra THT 8866 WH/BL/GR - Поп Ап Тостер

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 600-750W• за 2 парчиња леб• автоматско исфрлање• контролер за печење со 5 степени• тавче за вадење на трошки• Лесна работа• Копче запре• простор... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7008Нема инфорамции

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 600-750W
• за 2 парчиња леб
• автоматско исфрлање
• контролер за печење со 5 степени
• тавче за вадење на трошки
• Лесна работа
• Копче запре
• простор за кабли за ликвидација
• Гумени стапала
• Димензии на кутијата (во мм): 270 (L) x 152 (W) x 176 (H)
• Нето тежина: 0,76 кг
• Бруто тежина: 1,05 кг

Достапни бои црна, бела и зелена• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra THT 8866 WH/BL/GR - Поп Ап Тостер

999 ден