OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra T9010AL - Електричен бокал

• Влезна моќност: 2200 W • Волумен: 1.7 L • Копче за отворање на капакот • Скриен грејач • Филтер за вода • Вклучување и исклучување • Двостран показател на нивото... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8772Нема инфорамции
• Влезна моќност: 2200 W • Волумен: 1.7 L • Копче за отворање на капакот • Скриен грејач • Филтер за вода • Вклучување и исклучување • Двостран показател на нивото на вода • Подвижна 360 ° врска • Троен безбедностен систем: - заштита од прегревање - автоматски исклучување при отстранување од базата - автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење • Димензии: 23 x 21,5 x 16 cm Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra T9010AL - Електричен бокал

999 ден