OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra T-9010AI - Електричен бокал за вода

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• Влезна моќност: 1850-2200W (макс)• Обем: 1,7 л• Куќиште од не'рѓосувачки челик• Преклопник за отворање на капакот• Скриен грејач• Вода филтер• Осветлен прекинувач за вклучување... Прочитај повеќе

1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 3559Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Влезна моќност: 1850-2200W (макс)
• Обем: 1,7 л
• Куќиште од не'рѓосувачки челик
• Преклопник за отворање на капакот
• Скриен грејач
• Вода филтер
• Осветлен прекинувач за вклучување / исклучување
• Двојно скалило на ниво на вода
• подвижен приклучок од 360 °
• Троен безбедносен систем:
- заштита од прегревање
- автоматско исклучување кога е отстрането од основата
- Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење
• Димензии на пакувањето (во мм): 215 (L) x 160 (W) x 230 (H)
• Нето тежина: 0,93 кг
• Бруто тежина: 1,16 кг

• 24 месеци гаранцијаодини
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra T-9010AI - Електричен бокал за вода

1,499 ден