OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra T-8803A - Електричен бокал

Карактеристики: - Волтажа :220-240V~50/60Hz - Јачина: 1850-2200W (max) - Капацитет : 1.7 L - Копче за отворање на капакот - Скриен греач - Филтер за вода - Светлечко On/off копче -... Прочитај повеќе

899 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10375Нема инфорамции

Карактеристики:

- Волтажа :220-240V~50/60Hz
- Јачина: 1850-2200W (max)
- Капацитет : 1.7 L
- Копче за отворање на капакот
- Скриен греач
- Филтер за вода
- Светлечко On/off копче
- Двострана скала за ниво на вода
- Ротирачка база - 360°
- Заштита од прегревање
- Автоматско исклучување при отстранување од базата
- автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
- Димензии на кутија во mm: 210(Д) x 165(Ш) x 230(В)
- Нето тежина: 0,82 kg

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra T-8803A - Електричен бокал

899 ден