OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra T-803AI - Електричен бокал за вода

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• Влезна моќност: 1850-2200W (макс)• Обем: 1,7 л• Преклопник за отворање на капакот• Скриен грејач• Вода филтер• прекинувач за вклучување / исклучување• Двојно скалило на... Прочитај повеќе

1,099 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2949Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Влезна моќност: 1850-2200W (макс)
• Обем: 1,7 л
• Преклопник за отворање на капакот
• Скриен грејач
• Вода филтер
• прекинувач за вклучување / исклучување
• Двојно скалило на ниво на вода
• подвижен приклучок од 360 °
• Троен безбедносен систем:
- заштита од прегревање
- автоматско исклучување кога е отстрането од основата
- Автоматско исклучување кога ќе се достигне точката на вриење
• Димензии на пакетот (во мм): 215 (L) x 165 (W) x 225 (H)
• Нето тежина: 0,93 кг
• Бруто тежина: 1,13 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra T-803AI - Електричен бокал за вода

1,099 ден