OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SW-817A - Сецко

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 300 W• волумен на контејнерот: 0,75L• Ефективно сечило од не'рѓосувачки челик• Лесна работа• Лесно се чисти• Димензии на пакетот (во мм): 160 (L)... Прочитај повеќе

1,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10370Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 300 W
• волумен на контејнерот: 0,75L
• Ефективно сечило од не'рѓосувачки челик
• Лесна работа
• Лесно се чисти
• Димензии на пакетот (во мм): 160 (L) x 160 (W) x 385 (H)
• Нето тежина: 0,9 кг
• Бруто тежина: 1 кг
Достапни бои бела и бела со лимон
• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SW-817A - Сецко

1,299 ден