OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SW-817A - Сецко

Напон: 220-240 V ~ 50/60Hz Моќност: 300W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластика Ергономска форма Сад: 750ml Гаранција: - 2 години Прочитај повеќе

1,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7011Нема инфорамции
Напон: 220-240 V ~ 50/60Hz Моќност: 300W (макс) Ножеви од нерѓосувачки челик Материјал: пластика Ергономска форма Сад: 750ml Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SW-817A - Сецко

1,290 ден