OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SW-709-WH - Миксер

'- Волтажа :220-230V~50Hz - Јачина: 200-300W - Пет брзини - Турбо копче - Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика - Додатоци: 2 стандардни мешалки, 2 мешалки за тесто -... Прочитај повеќе

1,399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10378Нема инфорамции

'- Волтажа :220-230V~50Hz
- Јачина: 200-300W
- Пет брзини
- Турбо копче
- Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика
- Додатоци: 2 стандардни мешалки, 2 мешалки за тесто
- Димензии на кутија: 200(Д) x 95(Ш) x 150(В)
- Нето тежина: 0,7 kg

Гаранција: 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SW-709-WH - Миксер

1,399 ден