OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SW-288 - Рачен блендер

Одличен и практичен рачен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка овозможува целосна контрола за лесно приготвување на различни јадења. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје... Прочитај повеќе

1,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2948Нема инфорамции

Одличен и практичен рачен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни. Ергономичната рачка овозможува целосна контрола за лесно приготвување на различни јадења. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

• моќност: 700W
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• 2 прилагодливи брзини
• Сечила од не'рѓосувачки челик
• ергономски дизајн
• Димензии на пакетот (во мм): 70 (L) x 70 (W) x 405 (H)
• Нето тежина: 0,75 кг
• Бруто тежина: 0,9 кг

Гаранција 2 години

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SW-288 - Рачен блендер

1,299 ден