OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SM-2 - Мини тостер

Мал и практичен тостер идеален за брзо приготвување на тост-сендвичи во триаголен облик. Спецификации: - Моќност: 800 W - Нелепливи плочки - Светлосен индикатор - Изолирана горна површина за заштита од... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7246Нема инфорамции
Мал и практичен тостер идеален за брзо приготвување на тост-сендвичи во триаголен облик. Спецификации: - Моќност: 800 W - Нелепливи плочки - Светлосен индикатор - Изолирана горна површина за заштита од висока температура Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SM-2 - Мини тостер

999 ден