OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SL800 RD/WH - Циклонска Правосмукалка

- Моќност: 800W - Напон: 220V-240V ~ 50Hz - Капацитет на садот за прав: 2.5 L - Циклонска технологија - Лесно вадење на контејнерот - 3 прилози - Должина на кабел:... Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7356Нема инфорамции
- Моќност: 800W
- Напон: 220V-240V ~ 50Hz
- Капацитет на садот за прав: 2.5 L
- Циклонска технологија
- Лесно вадење на контејнерот
- 3 прилози
- Должина на кабел: 4.3 m
- Енергетска ефикасност: A
- Ниво на звук: 78 dB (A)
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SL800 RD/WH - Циклонска Правосмукалка

3,999 ден