OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SL585FA06-RD/BL Рачна циклонска правосмукалка

Рачна правосмукалкаМоќност: 600 WЦиклонска технологијаЛесно празнење на садови 3 прилозиКапацитет на сад за прашина: 0,6 lДолжина на кабел: 4,5МЕнергетска ефикасност: A +Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kWКласа на ефикасност на вшмукување... Прочитај повеќе

3,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Рачна правосмукалка
Моќност: 600 W
Циклонска технологија
Лесно празнење на садови
 3 прилози
Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
Должина на кабел: 4,5М
Енергетска ефикасност: A +
Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW
Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е.
Рециркулација на прашина: Е.
Ниво на звук: 80 dB (A)
Боја: црвенa, црна

Димензии (mm): 280 (D) x 180 (Š) x 480 (V)
Тежина: 1,65 kg

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SL585FA06-RD/BL Рачна циклонска правосмукалка

3,499 ден