OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SL-8822 - Пегла на пареа

Моќност: 2800W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на сад за вода: 350 ml Керамичка површина Испуштање на пареа - вертикално - нормално: 15-25 g/min - интензивно: 0.3-1 g/tlak Опција за прскање на... Прочитај повеќе

2,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8152Нема инфорамции
Моќност: 2800W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на сад за вода: 350 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
- вертикално
- нормално: 15-25 g/min
- интензивно: 0.3-1 g/tlak
Опција за прскање на вода
Термостат
Заштита од наталожување на бигор
Заштита од прокапување
Функција за самопрочистување
Автоматско исклучување
Ергономска гумирана рачка
Дозер
Должина на кабел: 1.9 m
Димензии: 310 x 124 x 156 mm
Тежина: 1.45 kg
Гаранција: 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SL-8822 - Пегла на пареа

2,499 ден