OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SL-2088A - Пегла на пареа

Моќност: 2000W Напон: 220-240V, 50Hz Капацитет на сад за вода: 200 ml Керамичка површина Испуштање на пареа - вертикално - нормално: 8-15 g/min - интензивно: 0.3-0.8 g/tlak Опција за прскање на... Прочитај повеќе

1,199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8149Нема инфорамции
Моќност: 2000W
Напон: 220-240V, 50Hz
Капацитет на сад за вода: 200 ml
Керамичка површина
Испуштање на пареа
- вертикално
- нормално: 8-15 g/min
- интензивно: 0.3-0.8 g/tlak
Опција за прскање на вода
Термостат
Функција за самопрочистување од бигор
Дозер
Должина на кабел: 1.9 m
Димензии: 260 x 113 x 146 mm
Тежина: 0.9 kg
Гаранција: 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SL-2088A - Пегла на пареа

1,199 ден