OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SL-2077A - Пегла на пареа

'- Моќност: 1800W - Напон: 220-240V, 50Hz - Капацитет на канистерот за вода: 220ml - Керамичка површина - Испуштање на пареа: вертикалнo, нормално: 8-15 g/min, интензивно: 0.3-0,8 g/tlak - Прскање вода... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10354Нема инфорамции

'- Моќност: 1800W
- Напон: 220-240V, 50Hz
- Капацитет на канистерот за вода: 220ml
- Керамичка површина
- Испуштање на пареа: вертикалнo, нормално: 8-15 g/min, интензивно: 0.3-0,8 g/tlak
- Прскање вода
- Прилагодлив термостат
- Не се создава каменец
- Заштита од прокапување
- Функција - самочистење
- Автоматско исклучување
- Мерица
- Димензии: 295x120x162 mm mm (ДхШхВ)
- Тежина: 0,93 kg
- Должина на ел. кабел: 1.9 m

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SL-2077A - Пегла на пареа

999 ден