OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SF8M203-01 - Брз полнач за LI-ON Батерија

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz• Индикатор за полнење• Време на полнење: 2,5 ч• Литиум-јонските батерии се достапни одделно• Овој полнач е компатибилен со батеријата:   Искра X-Cross Garden 36V SF8M12508... Прочитај повеќе

1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz
• Индикатор за полнење
• Време на полнење: 2,5 ч
• Литиум-јонските батерии се достапни одделно
• Овој полнач е компатибилен со батеријата:
   Искра X-Cross Garden 36V SF8M12508

• Димензии на пакетот (во мм): 145 (L) x 90 (W) x 205 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SF8M203-01 - Брз полнач за LI-ON Батерија

1,999 ден