OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra SF8M12508 Li-ON - Батерија

• Напон: 36V• Капацитет: 4,0 Ах• Трифазен приказ на статусот на полнење• Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross• Време на полнење: 2,5 ч• Полначот е исто така достапен... Прочитај повеќе

8,099 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

• Напон: 36V
• Капацитет: 4,0 Ах
• Трифазен приказ на статусот на полнење
• Компатибилен со сите алатки за градинарски градини Искра X-Cross
• Време на полнење: 2,5 ч
• Полначот е исто така достапен одделно
• Оваа батерија е компатибилна со полначот:
   Искра X-Cross Garden 36V SF8M203-01

• Димензии на пакувањето (во мм): 95 (L) x 85 (W) x 150 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

• 12 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SF8M12508 Li-ON - Батерија

8,099 ден