OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

Iskra SF-001B - Стоечки вентилатор

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент. Карактеристики: Дијаметар на корпата: 43 см 3 перки од... Прочитај повеќе

1,599 ден 1,149 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 5903Нема инфорамции
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент. Карактеристики: Дијаметар на корпата: 43 см 3 перки од 40 см Моќност: 40W Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ 3 брзини, со индивидуални копчиња Подесувачка висина од 105 до 125 см Кабел: 1,6 м Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra SF-001B - Стоечки вентилатор

1,599 ден 1,149 ден