OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra S1M-HF-115H-1 - Аголна Брусилка 600W

Напон: 220-240V ; 50Hz Моќност: 600W(максимум) Брзина: 0-11000 вртежи во минута Големина на дискот: 115мм Оска : M14 Две дополнителни позиции на рачката Должина на кабелот за напојување : 1,8m Нето... Прочитај повеќе

1,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 644Нема инфорамции
Напон: 220-240V ; 50Hz
Моќност: 600W(максимум)
Брзина: 0-11000 вртежи во минута
Големина на дискот: 115мм
Оска : M14
Две дополнителни позиции на рачката
Должина на кабелот за напојување : 1,8m
Нето тежина : 1,7 kg
Бруто тежина: 1,8 kg
24 месеци гаранција

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra S1M-HF-115H-1 - Аголна Брусилка 600W

1,899 ден