OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra S1A - Миксер со сад

Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за лева и десна рака Ергономски дизајниран Издржлива пластика Гаранција: - 2 години Прочитај повеќе

1,599 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7009Нема инфорамции
Рачен миксер Искра S1A Јачина 200 W Пет брзини. Силен, лесен и тивок. Погоден за лева и десна рака Ергономски дизајниран Издржлива пластика Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra S1A - Миксер со сад

1,599 ден