OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra S1 - Миксер + GKS1560-SB - Кујнска вага

'- Јачина 150- 200 W - Пет брзини - Силен, лесен и тивок - Погоден за лева и десна рака - Ергономски дизајниран - Издржлива пластика Намотување на кабелот кон апаратот... Прочитај повеќе

1,699 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9517Нема инфорамции
'- Јачина 150- 200 W - Пет брзини - Силен, лесен и тивок - Погоден за лева и десна рака - Ергономски дизајниран - Издржлива пластика Намотување на кабелот кон апаратот Гаранција: - 2 години + Iskra GKS1560-SB - Кујнска вага Висококвалитетна вага од Iskra, која мери со неверојатна точност, отстапка само 1% од реалната тежина. Максимална тежина до 10 kg. Карактеристики: Mаксимално оптоварување: 10 кг Точност: 1г Калено стакло со дијаметар од 4 мм Kонтролен панел тач LCD осветлување Kопче за преклопни единици: грам, Паунд, Унца, милилитар TARE функција Aвтоматско исклучување Гумени ногарки Индикатор за преоптоварување и празна батерија Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено) Димензии на пакувањето (во мм): 200 (Д) x 30 (Ш) x 200 (V) Димензии на кутијата (во милиметри): 420 (Д) x 320 (Ш) x 220 (V) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra S1 - Миксер + GKS1560-SB - Кујнска вага

1,699 ден