OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra S1 - Миксер

• Напон: 230V ~ 50Hz• Напојување: 150-200W (макс)• 5 брзини на работа• Силен, тивок и лесен• Намотка на кабел на апаратот• Погоден е за левичари и за десничари• Ергономски облик на... Прочитај повеќе

1,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7245Нема инфорамции
• Напон: 230V ~ 50Hz
• Напојување: 150-200W (макс)
• 5 брзини на работа
• Силен, тивок и лесен
• Намотка на кабел на апаратот
• Погоден е за левичари и за десничари
• Ергономски облик на куќиште изработено од отпорна пластика
• Димензии на пакување (во мм): 200 (L) x 100 (W) x 155 (H)
• Нето тежина: 0,99 кг
• Бруто тежина: 1.075 кг

Дополнителни додатоци:
• 2 сечила за месење
• 2 сечила за мешање за одлични резултати со камшикување и мешање

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra S1 - Миксер

1,399 ден