OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra RS650 Сабјеста пила

• 230-240V~50Hz• Јачина: 650W• број во празен од: 900-3000 min-1• должина на чекор: 20 mm• променлива брзина• дебелина на сечење:  - дрво: 115 mm  - железо: 5 mm• прибор:  - 1... Прочитај повеќе

4,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

• 230-240V~50Hz
• Јачина: 650W
• број во празен од: 900-3000 min-1
• должина на чекор: 20 mm
• променлива брзина
• дебелина на сечење:
  - дрво: 115 mm
  - железо: 5 mm
• прибор:
  - 1 x нож за дрво
  - 1 x нож за метал
• Димензии (mm): 470 x 80 x 180
• Нето тежина: 3,2 kg
• Бруто тежина: 3,36 kg

• Гаранција 24 месеци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra RS650 Сабјеста пила

4,490 ден