OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra RH-1827M-5 - Фен за сушење коса

• Напон: 230V ~ 50Hz • Моќност: 2000-2200W (max) • 2 променливи брзини • 3 температурни подесувања • Копче за дување ладно • Генератор на негативни јони • Со јамка за... Прочитај повеќе

1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 847Нема инфорамции
• Напон: 230V ~ 50Hz
• Моќност: 2000-2200W (max)
• 2 променливи брзини
• 3 температурни подесувања
• Копче за дување ладно
• Генератор на негативни јони
• Со јамка за закачување
• Лесен
• Тивок
• Димензии на пакување (во мм): 280 (H) x 235 (Ш) x 97 (D)
• Нето Тежина: 0,84 кг
• Бруто Тежина: 0,74 кг
• гаранција 12 месеци


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra RH-1827M-5 - Фен за сушење коса

1,499 ден