OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra RH-1818-1 - Травел фен за сушење коса

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во црна и бела бојаДолг кабел, гајка за закачување,тело од високо квалитетна пластика.  Моќност: 1200W, 2 променливи брзини, Рачка на... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра iskrarh1818Нема инфорамции

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. 
Достапен во црна и бела боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
 

  • Моќност: 1200W,
  • 2 променливи брзини,
  • Рачка на преклопување,
  • Компактен,
  • Јамка за закачување,
  • Лесени тивок
  • 2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra RH-1818-1 - Травел фен за сушење коса

999 ден