OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra RH-1818-1 - Фен

• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 1200W • 2 променлива брзина • можност за преклопување • Компактен • Со јамка за бесење • Лесна • Тивка • Димензии... Прочитај повеќе

849 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 846Нема инфорамции

• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
• Моќност: 1200W
• 2 променлива брзина
• можност за преклопување
• Компактен
• Со јамка за бесење
• Лесна
• Тивка

• Димензии на пакување (во мм): 177 x 120 x 83

• гаранција 12 месеци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra RH-1818-1 - Фен

849 ден