OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra RH-1803AM-1 - Фен за сушење коса

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,во црно-розева(Black - Pink)  и црна(Black) бојаДолг кабел, гајка за закачување,тело од високо квалитетна пластика.Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење. Напон: 230V~50Hz,Моќност: 2000W,2 променливи брзини,Копче... Прочитај повеќе

1,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 848Нема инфорамции

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,
во црно-розева(Black - Pink)  и црна(Black) боја
Долг кабел, гајка за закачување,
тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2000W,
2 променливи брзини,
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок
2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra RH-1803AM-1 - Фен за сушење коса

1,299 ден