OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra RFC 1306 - Батериски апарат (машинка) за шишање и бричење

Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz, Моќност: 300W, 3 во едно - за коса, брада и тело Прилагодлива должина на сечилата со регулатор, 2 адаптери за потстрижување , Индикатор за полнење,... Прочитај повеќе

1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2901Нема инфорамции
Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 300W,
3 во едно - за коса, брада и тело
Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,
2 адаптери за потстрижување ,
Индикатор за полнење,
Литиум-јонска батерија на полнење,
Погоден за влажна употреба,
Може да работи и на кабел и на батерија,
Достапен во црно сива и црно сина боја,
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra RFC 1306 - Батериски апарат (машинка) за шишање и бричење

1,499 ден