OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra QT3040 - Електрична косилка за трева

• моќност: 1600W• Напон: 230-240V ~ 50Hz• Брзина во мирување: 3200 вртежи во минута• Максимална ширина на сечењето: 400 mm• Прилагодлива висина на сечење: 25-65 мм• 5 позиции за прилагодување на... Прочитај повеќе

7,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10848Нема инфорамции

• моќност: 1600W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во мирување: 3200 вртежи во минута
• Максимална ширина на сечењето: 400 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25-65 мм
• 5 позиции за прилагодување на висината (централно)
• Волумен на корпа за трева: 45L
• Пластично куќиште
• Тркала: предни Ø 130 мм // задни Ø 165 мм
• Димензии на пакувањето (во мм): 760 (L) x 460 (W) x 380 (H)
• Нето тежина: 13 кг
• Бруто тежина: 15 кг
• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra QT3040 - Електрична косилка за трева

7,999 ден