OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra QR8918 - Апарат (Машинка) за потстрижување

Професионална машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономично... Прочитај повеќе

1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7357Нема инфорамции
Професионална машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада. Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови! Работи на кабел
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 800 W,
2 променливи брзини,
Сечива од не’рѓосувачки челик
Подесување на сечивата,
2 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
Достапна во црна и бела боја
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra QR8918 - Апарат (Машинка) за потстрижување

1,499 ден