OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra QR-PET2506 - Апарат (Машинка) за миленичиња

Искра машинка за шишање на домашни миленичиња QR-PET2506 Напон: 220V-240V ~ 50Hz Моќност: 12W Лесен и тивок 4 наставки Додатоци: - Ножици - Чешел - Четка - Турпија за нокти -... Прочитај повеќе

1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 933Нема инфорамции
Искра машинка за шишање на домашни миленичиња QR-PET2506
Напон: 220V-240V ~ 50Hz
Моќност: 12W
Лесен и тивок
4 наставки
Додатоци: - Ножици - Чешел - Четка - Турпија за нокти - Четка за чистење - Уље за подмачкување - Заштита на ножот
Димензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D)
Достапни бои сина, зелена и портокалова
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra QR-PET2506 - Апарат (Машинка) за миленичиња

1,999 ден