OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra QH-1200CR - Купатилска греалка

• Напон: 220V-240V ~ 50Hz• моќност: 1000W-1200W• 2 греачи:        - моќност 1: 600W        - моќност 2: 1200W• Монтажа на ѕид• Повлечете го кабелот за да... Прочитај повеќе

1,699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2869Нема инфорамции

• Напон: 220V-240V ~ 50Hz
• моќност: 1000W-1200W
• 2 греачи:
        - моќност 1: 600W
        - моќност 2: 1200W
• Монтажа на ѕид
• Повлечете го кабелот за да се вклучи
• Заштита на влага (IPX4)
• Димензии на пакувањето (во мм): 570 x 130 x 162
• Нето тежина: 1,45 кг
• Бруто тежина: 1,78 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra QH-1200CR - Купатилска греалка

1,699 ден